Usługi

Oferta dla poszukujących nieruchomości

Pomagamy Państwu znaleźć nieruchomość mieszkalną, komercyjną bądź grunt spełniający wszystkie potrzeby. Na bieżąco informujemy o dostępnych ofertach, bierzemy udział w prezentacji nieruchomości. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji poprzez sprawdzenie dokumentów własności , organizujemy finalizację transakcji z udziałem kancelarii notarialnej.


Oferta dla sprzedających nieruchomości

Gromadzimy dokumenty nieruchomości i pomagamy w ustaleniu warunków sprzedaży. Umieszczamy ofertę sprzedaży na firmowej stronie internetowej i portalach branżowych. Wyszukujemy osoby potencjalnie zainteresowane kupnem i bierzemy udział w prezentacji nieruchomości. Badamy wiarygodność kupującego i pośredniczymy w procesie sprzedaży nieruchomości .


Pośrednictwo w wynajmie i dzierżawie nieruchomości

Zapoznajemy się z oczekiwaniami zamawiającego i wyszukujemy dla niego ofertę na wynajem, jak również podejmujemy czynności zmierzające do wyszukania najemcy. Uczestniczymy podczas oględzin lokalu, tworzymy projekty umów, pomagamy w organizacji rozliczenia transakcji bądź spisywania umów na dostawę mediów.


Oferta dla dewelopera

Pomagamy deweloperom zorganizować proces zarządzania nieruchomością. Tworzymy wszelką niezbędną dokumentację prawną i księgową, skutkującą zawiązaniem Wspólnoty Mieszkaniowej. Na etapie inwestycyjnym zajmujemy się rozreklamowaniem nieruchomości, zmierzającym do wyszukania klientów zainteresowanych kupnem.


Administrowanie wynajmem nieruchomości

Reprezentujemy interesy Właściciela poprzez administrowanie jego lokalem mieszkalnym czy użytkowym. Do naszych zadań należy stworzenie właściwej umowy, monitorowanie stanu technicznego wynajmowanej nieruchomości, nadzór nad terminowością zapłaty czynszu przez najemcę, rozliczanie mediów zgodnie ze zużyciem liczników oraz dokonywanie w imieniu Właściciela opłat. Reprezentujemy Właściciela we wszelkich sprawach przed najemcą, urzędami czy innymi instytucjami na podstawie pełnomocnictwa.